Святкуйте з нами 20-й День Народження у Кракові!

Святкуйте з нами 20-й День Народження у Кракові!
Школа Польської Мови Glossa відзначає свої 20 років!

Приїдьте до Кракова на незабутні канікули і святкуйте з нами 20-й День Народження Школи Польської Мови GLOSSA!

Літо в Кракові це фантастичний час імпрез просто неба і фестивалів.

Це також ідеальний час, щоб відвідати численні пам'ятки давньої столиці Польщі і пізнати чарівні місця в околицях міста.

Ми подбаємо про те, щоб Ви нічого не прогавили під час участі у курсі польської мови.

З нагоди нашої 20-ї річниці ми маємо для Вас подарунок: 20% знижки на курс польської мови в Кракові, а також комплект гаджетів для перших 20 студентів!

* 20% знижки для тих, хто запишеться на курс до 20 червня 2017 р.
* Знижка діє в разі запису до 20 червня 2017 р.
 

Вибери термін приїзду відповідно до своїх уподобань та інтересів:
17 червня розпочнеться 11-та Noc Teatrów (Ніч Театрів) - десятки спектаклів, численні видовища просто неба і концерти.
22 червня Ви можете прийняти участь у святі зустрічі легендарного і славетного Lajkonika (Лайконіка), який врятував Краків від нападу татар.
Від 9 червня до 2 липня в Кракові відбудеться 21-й Літній Фестиваль Краківської Опери – це час зустрічей з чудовою музикою і видатними артистами.
24 червня буде найкоротша ніч в році - Noc Świętojańska (Свято Купала)! У Кракові Wianki це не лише пускання вінків на воду, але також і Свято Музики - концерти тривають протягом усьго дня на щонайменше чотирьох сценах.
Від 24 червня до 2 липня Ви зможете сповна відчути єврейську культуру особисто і перенестися до Єрусалиму під час 27 Festiwalu Kultury Żydowskiej (27 Фестивалю Єврейської Культури).
18 і 19 серпня відбудеться Kraków Live Festival (щорічний музичний фестиваль), на якому виступлять в т.ч. Ellie Goulding, Alt-J i Lana Del Rey.

Szkoła języka polskiego oczami Władysław Świadek
Władysław Świadek
ELEKTROMONTAŻ KRAKÓW S.A.

Швидке підвищення рівня знань є результатом відмінної методичної підготовки, а відповідний підбір навчальних матеріалів, темп і різноманітність занять дозволяють пришвидшити розвиток комунікаційних навичок учасників навчання.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.