Святкуйте з нами 20-й День Народження у Кракові!

Святкуйте з нами 20-й День Народження у Кракові!
Школа Польської Мови Glossa відзначає свої 20 років!

Приїдьте до Кракова на незабутні канікули і святкуйте з нами 20-й День Народження Школи Польської Мови GLOSSA!

Літо в Кракові це фантастичний час імпрез просто неба і фестивалів.

Це також ідеальний час, щоб відвідати численні пам'ятки давньої столиці Польщі і пізнати чарівні місця в околицях міста.

Ми подбаємо про те, щоб Ви нічого не прогавили під час участі у курсі польської мови.

З нагоди нашої 20-ї річниці ми маємо для Вас подарунок: 20% знижки на курс польської мови в Кракові, а також комплект гаджетів для перших 20 студентів!

* 20% знижки для тих, хто запишеться на курс до 20 червня 2017 р.
* Знижка діє в разі запису до 20 червня 2017 р.
 

Вибери термін приїзду відповідно до своїх уподобань та інтересів:
17 червня розпочнеться 11-та Noc Teatrów (Ніч Театрів) - десятки спектаклів, численні видовища просто неба і концерти.
22 червня Ви можете прийняти участь у святі зустрічі легендарного і славетного Lajkonika (Лайконіка), який врятував Краків від нападу татар.
Від 9 червня до 2 липня в Кракові відбудеться 21-й Літній Фестиваль Краківської Опери – це час зустрічей з чудовою музикою і видатними артистами.
24 червня буде найкоротша ніч в році - Noc Świętojańska (Свято Купала)! У Кракові Wianki це не лише пускання вінків на воду, але також і Свято Музики - концерти тривають протягом усьго дня на щонайменше чотирьох сценах.
Від 24 червня до 2 липня Ви зможете сповна відчути єврейську культуру особисто і перенестися до Єрусалиму під час 27 Festiwalu Kultury Żydowskiej (27 Фестивалю Єврейської Культури).
18 і 19 серпня відбудеться Kraków Live Festival (щорічний музичний фестиваль), на якому виступлять в т.ч. Ellie Goulding, Alt-J i Lana Del Rey.

Polish language course by Сатоші
Сатоші
Японія

Я вражений можливостями, що дає цей курс. За допомогою комп'ютерних програм я вивчав англійську, німецьку та іспанську мови і не очікував, що з’явиться програма для навчання польської мови, яка багато в чому перевищить ці програми. Хоча вчусь тільки місяць, я впевнений, що дуже скоро буду говорити польською!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.