Intensive methodological   training

Інтенсивні методичні семінари
Отримаєш від нас цінні вказівки, як зробити навчання цікавим, інноваційним і ефективним

Навчаєш польської мови, маєш добрі теоретичні знання, але в повсякденній практиці все ще зустрічаєшся з проблеми, з якими не можеш впоратись? Маєш кваліфікацію і досвід, але Твоїм заняттям не вистачає внутрішньої енергії, яка навіть слабо мотивованих студентів побуджує до ефективного навчання з задоволенням? А можливо, тільки починаєш свою пригоду з навчання польської мови? Ми запрошуємо Тебе на інтенсивні тижневі методичні семінари, протягом яких отримаєш цінні поради, як вчити цікаво, інноваційно та ефективно.

Семінари, які ми пропонуємо, відповідають вимогам програми Еразмус+, і, отже, є можливість подачі заявки на отримання гранту для покриття витрат на навчання, проживання та проїзд.

Колектив досвідчених викладачів

Семінари проводяться досвідченими методистами, які є також авторами підручників та інших матеріалів для вивчення польської мови. Це активні, відкриті люди, які вміють передавати методичні знання практичним і одночасно цікавим чином. Наші викладачі це: Iwona Stempek, Anna Stelmach, Agnieszka Jasińska, Paulina Kuc, Joanna Stanek i Magdalena Doś.

Зараз достіпні такі семінари:
„Граматика крок за кроком”
Комунікаційно і польською мовою

Основна мета семінару "Граматика крок за кроком" - показати, як простим, але цікавим способом впроваджувати і закріплювати граматичні теми.
Тематика семінарів охоплює наступні теми: як підготувати живі і творчі заняття з граматики; як переконати студента, що вивчення граматики комунікаційним методом і тільки польською є ефективним методом, як відійти від перекладу правил на рідну для учня мову; як з певної теми виділяти те, що є важливим на даному етапі навчання.

ПОДИВИСЬ ПРОГРАМУ
Дати початку семінарів
10.07.2017 Краків ЗАПИШИСЬ
25.09.2017 Краків ЗАПИШИСЬ
11.12.2017 Краків ЗАПИШИСЬ
"Навчання польської мови в практиці"
Методи. Підручники і додаткові матеріали

Семінар спрямований на обмін методичними знаннями та на розвиток практичних вмінь, що необхідні для ефективного планування заняття, а також для ефективного, цікавого і комунікативного навчання польської мови. Крім того, семінар забезпечить викладачам, що братимуть в ньому участь, можливість збагатити знання про доступні на ринку матеріали для навчання польської (як традиційні, так і мультимедіа і онлайн).

ПОДИВИСЬ ПРОГРАМУ
Дати початку семінарів
25.09.2017 Краків ЗАПИШИСЬ


Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Szkoła języka polskiego okiem Dorota Krawczyk-Janisch
Dorota Krawczyk-Janisch
Німеччина

Я дуже задоволена участю у семінарі, котрий був добре організований, ведучі дуже компетентні, крім того чудова атмосфера, контакти і обмін досвідом з іншими учасниками групи.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.