Intensive methodological   training

Інтенсивні методичні семінари
Отримаєш від нас цінні вказівки, як зробити навчання цікавим, інноваційним і ефективним

Навчаєш польської мови, маєш добрі теоретичні знання, але в повсякденній практиці все ще зустрічаєшся з проблеми, з якими не можеш впоратись? Маєш кваліфікацію і досвід, але Твоїм заняттям не вистачає внутрішньої енергії, яка навіть слабо мотивованих студентів побуджує до ефективного навчання з задоволенням? А можливо, тільки починаєш свою пригоду з навчання польської мови? Ми запрошуємо Тебе на інтенсивні тижневі методичні семінари, протягом яких отримаєш цінні поради, як вчити цікаво, інноваційно та ефективно.

Семінари, які ми пропонуємо, відповідають вимогам програми Еразмус+, і, отже, є можливість подачі заявки на отримання гранту для покриття витрат на навчання, проживання та проїзд.

Колектив досвідчених викладачів

Семінари проводяться досвідченими методистами, які є також авторами підручників та інших матеріалів для вивчення польської мови. Це активні, відкриті люди, які вміють передавати методичні знання практичним і одночасно цікавим чином. Наші викладачі це: Iwona Stempek, Anna Stelmach, Agnieszka Jasińska, Paulina Kuc, Joanna Stanek i Magdalena Doś.

Зараз достіпні такі семінари:
„Граматика крок за кроком”
Комунікаційно і польською мовою

Основна мета семінару "Граматика крок за кроком" - показати, як простим, але цікавим способом впроваджувати і закріплювати граматичні теми.
Тематика семінарів охоплює наступні теми: як підготувати живі і творчі заняття з граматики; як переконати студента, що вивчення граматики комунікаційним методом і тільки польською є ефективним методом, як відійти від перекладу правил на рідну для учня мову; як з певної теми виділяти те, що є важливим на даному етапі навчання.

ПОДИВИСЬ ПРОГРАМУ
Дати початку семінарів
10.07.2017 Краків ЗАПИШИСЬ
25.09.2017 Краків ЗАПИШИСЬ
11.12.2017 Краків ЗАПИШИСЬ
"Навчання польської мови в практиці"
Методи. Підручники і додаткові матеріали

Семінар спрямований на обмін методичними знаннями та на розвиток практичних вмінь, що необхідні для ефективного планування заняття, а також для ефективного, цікавого і комунікативного навчання польської мови. Крім того, семінар забезпечить викладачам, що братимуть в ньому участь, можливість збагатити знання про доступні на ринку матеріали для навчання польської (як традиційні, так і мультимедіа і онлайн).

ПОДИВИСЬ ПРОГРАМУ
Дати початку семінарів
25.09.2017 Краків ЗАПИШИСЬ


Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Anna Müller
США

Багато чого навчилась, дуже дякую. Тепер залишається тільки спробувати використати все вивчене на практиці.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.