E-learning Polish course

Інтернет-курс
Переконайся у ефективності e-polish.eu! Ми запрошуємо Тебе протестувати безкоштовний демо-урок.

Інтернет курс навчання був розроблений нашими викладачами та ретельно протестований в навчанні польської мови людей з різних країн, різного віку і на різних рівнях володіння мовою.

З першої лекції польська мова буде єдиною мовою, яку будеш чути і якою будеш користуватись. Дивлячись на картинки та ілюстрації, слухаючи діалоги, будеш вивчати мову природним шляхом - як дитина, що засвоює мову, слухаючи і спостерігаючи світ навколо неї. Нові слова, фрази і граматичні структури будеш пізнавати в їх природному контексті і в ретельно запланованій послідовності. Переконаєшся, що швидко почнеш розуміти польську мову і навчишся говорити і навіть думати цією мовою.

Сюжетна лінія курсу – пригоди героїв, що приїхали до Кракова з різних країн, щоб вчити польську мову - не дасть Тобі відірватись від навчання. Сам не помітиш, як почнеш вільно розмовляти польською мовою!

Доступні курси:
 • POLSKI krok po kroku 1
  – рівень A1/A2
 • POLSKI krok po kroku 2
  – рівень A2/B1
 • POLSKI krok po kroku - junior 1
  – рівень A1
безкоштовний демо-урок

Переконайся у ефективності e-polish.eu! Ми запрошуємо Тебе протестувати безкоштовний демо-урок.

Пам'ятай, що можеш і далі розвивати свої навички спілкування, доповнюючи курс додатковими індивідуальними заняттями онлайн з нашими лекторами.

Завдяки платформі e-polish.eu:
 • можеш навчатись як під час свого перебування в Польщі, так і після повернення додому;
 • сам вибираєш, коли і де хочеш навчатись;
 • матимеш доступ до величезної кількості візуальних та аудіо матеріалів - всі вправи, які з'являються протягом курсу, це інтерактивні мультимедійні вправи привабливої форми, що дозволяють швидко перевірити відповіді;
 • можеш користуватись додатковими вправами, які полегшать Тобі засвоєння найскладніших аспектів польської граматики;
 • переконаєшся, що граматика не така вже і складна: допоможуть тобі в цьому інтуїтивні граматичні таблиці та граматичні коментарі. Крім того, для кожного дієслова знайдеш таблиці дієвідмін, а для іменників і прикметників таблиці відмінювання;
 • отримаєш доступ до мультимедійного словника, що містить, окрім перекладу, також приклади слововживання, ілюстрації, а також вимову певного слова чи фрази. Що важливо - в словнику можна також шукати форми відмінювання іменників, прикметників і дієслів;
 • можеш користуватись модулем для закріплення словникового запасу: спеціальної системи запам'ятовування нових слів, фраз і виразів.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

opinia o kursie języka polskiego Роза
Роза
Іспанія

Це насправді працює! Чудовою є також сюжетна лінія курсу – все більше занурююсь в події, і заприязнююсь з героями, і, до речі, мені здається, що все краще розумію і говорю польською. Мій вчитель також вражений моїми успіхами ;-)

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.