Training in Polish language for companies

Корпоративне навчання
Ми забезпечуємо високоефективне навчання завдяки ретельно скомпонованим курсам

Наш великий спектр послуг охоплює як індивідуальне навчання для керівників фірм, індивідуальні заняття онлайн, так і групові курси для співробітників в сфері загальної тематики, бізнес або спеціалізованої лексики.

Забезпечуємо високоефективне навчання завдяки ретельно скомпонованим курсам. Перед початком навчання завжди багато уваги приділяємо детальному аналізу потреб учнів і плануванню циклу навчання, а потім потреби і цілі, поставлені Клієнтом переносимо на відповідний вид і форму курсу.

Визначення рівня учнів

Точна оцінка рівня володіння мовою здійснюється на основі граматичного тесту та бесіди з консультантом. Така двоступенева система дозволяє точніше визначити активне і пасивне володіння мовою. Перевірка рівня здійснюється в зручні для Клієнта час і місце.

Аналіз цілей і потреб

Консультанти, на основі бесіди з учнем, проводять аналіз потреб, тобто визначають мовні/граматичні та інші сфери, що вимагають коригування, а також теми, які повинні бути включені в програму навчання. Крім того, розмова з представником відділу навчання дає нам змогу дізнатись про цілі і завдання, що ставить Клієнт.

Підбір вчителів

При виборі викладачів, що проводять курс для певної групи, ми беремо до уваги як їх досвід у відповідній сфері (наприклад , бізнес, банківська справа, право, і т.д.), так і особистість, для того, щоб вони якнайкраще відповідали очікуванням клієнтів.

Підготовка програми і матеріалів

На основі даних, отриманих з аналізу потреб, опрацьовуємо докладну навчальну програму, яка також бере до уваги всі види обмежень і умов (наприклад , час, бюджет, доступність).

Підручники, які використовуються в процесі навчання, відбираються з огляду на потреби учасників навчання. Згідно з навчальним планом підручники доповнюються іншими навчальними матеріалами, розробленими відповідно до рівня і цілей навчання.

Моніторинг

Під час навчання ми відстежуємо якість викладання і рівень реалізації програми. Для цього контролюється методична документація, плани занять, на лекціях час від часу присутній методист, також проводиться анонімне опитування серед учасників навчання. З іншого боку, ми контролюємо успіхи в навчанні через проведення проміжних тестів і кінцевого тесту, що завершує кожен етап навчання.

 
Щоб отримати більш детальну пропозицію, будь ласка, напиши на: info@glossa.pl

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Język polski dla obcokrajowców wg Grażyna Mroczek
Grażyna Mroczek
BAHLSEN POLSKA

Гнучкість, індивідуальний підхід до учнів, самовідданість і високий рівень навчання позитивно вплинули на розвиток наших співробітників.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.