Polish language teaching methods

Методи навчання
Під час заняття особлива увага звертається на вдосконалення навичок спілкування

Заняття проводяться на основі перевірених авторських програм і власних підручників, лексичних, граматичних таблиць і мультимедійних матеріалів з серії "Польська, крок за кроком", що створена нашими вчителями. Звичайно, також ми використовуємо широкий спектр інших матеріалів для навчання. У шкільній бібліотеці знайдеш всі відомі і доступні на ринку матеріали.

Під час курсу особлива увага звертається на вдосконалення навичок спілкування. Вже з перших уроків ми навчаємо тільки польською мовою. Занурюємо Тебе у мову, щоб Ти якнайшвидше подолав мовний бар'єр!

Ми піклуємось про плинне і легке говоріння, розуміння живої мови та розширення словникового запасу. У той же час ми працюємо над правильністю граматики, причому граматичні теми завжди з'являються в контексті і практикуються в реальних мовних ситуаціях.

Лекції завжди різноманітні і динамічні - діалоги, ситуаційні рольові ігри, дискусії та мотивуючі всіх комунікаційні ігри і різноманітні мовні завдання. Наші викладачі часто організовують заняття за межами школи. Важливим елементом наших курсів є позалекційна програма, що дає додаткові можливості для практики польської мови в реальних ситуаціях, часто такі заняття проходять просто на вулицях Кракова.

Оскільки заняття проводяться в інтернаціональних групах, курс є також чудовою можливістю зустріти людей з усього світу, щоб дізнатися більше про культури країн, з яких вони приходять і ... порозмовляти про це польською мовою.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Michał Szot about polish for foreigners
Michał Szot
ONET.PL

Добре підготовлені, на високому методичному рівні заняття, дали можливість нашим працівникам покращити мовні уміння і навички.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.