Polish language teaching methods

Методи навчання
Під час заняття особлива увага звертається на вдосконалення навичок спілкування

Заняття проводяться на основі перевірених авторських програм і власних підручників, лексичних, граматичних таблиць і мультимедійних матеріалів з серії "Польська, крок за кроком", що створена нашими вчителями. Звичайно, також ми використовуємо широкий спектр інших матеріалів для навчання. У шкільній бібліотеці знайдеш всі відомі і доступні на ринку матеріали.

Під час курсу особлива увага звертається на вдосконалення навичок спілкування. Вже з перших уроків ми навчаємо тільки польською мовою. Занурюємо Тебе у мову, щоб Ти якнайшвидше подолав мовний бар'єр!

Ми піклуємось про плинне і легке говоріння, розуміння живої мови та розширення словникового запасу. У той же час ми працюємо над правильністю граматики, причому граматичні теми завжди з'являються в контексті і практикуються в реальних мовних ситуаціях.

Лекції завжди різноманітні і динамічні - діалоги, ситуаційні рольові ігри, дискусії та мотивуючі всіх комунікаційні ігри і різноманітні мовні завдання. Наші викладачі часто організовують заняття за межами школи. Важливим елементом наших курсів є позалекційна програма, що дає додаткові можливості для практики польської мови в реальних ситуаціях, часто такі заняття проходять просто на вулицях Кракова.

Оскільки заняття проводяться в інтернаціональних групах, курс є також чудовою можливістю зустріти людей з усього світу, щоб дізнатися більше про культури країн, з яких вони приходять і ... порозмовляти про це польською мовою.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Agnieszka Zawadzka about Polish lessons
Agnieszka Zawadzka
Німеччина

Дуже корисне, орінтоване на отримання практичних вмінь навчання, компетентний і досвідчений колектив тренерів, атмосфера, що сприяє дискутуванню і навчанню один від одного.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.