Webinars

Вебінари
Практичні онлайн-семінари для викладачів польскої мови як іноземної

Для викладачів польської мови як іноземної, які не мають можливості брати участь в наших семінарах, ми пропонуємо онлайн-семінари у вигляді вебінарів. Вони проводяться кілька разів на рік, а їх теми охоплюють презентації визначених позицій серії „POLSKI krok po kroku” і докладний курс користування платформою e-polish.eu.

Програма вебінарів 2018:

 • Платформа e-polish.eu, крок за кроком. Частина I
  Перша частина циклу вебінарів, що демонструють широкі можливості платформи e-polish.eu. Підчас цього вебінару будуть продемонстровані такі аспекти:
  a) пошук вправ, матеріалів, ігор, аудіо записів і текстів, котрі можуть збагатити заняття, що проводяться на основі різних підручників для навчання польської мови як іноземної
  b) створення власних матеріалів (тексти з пропущеними словами, впорядкування речень, кросворди і багато інших) на основі засобів, що доступні на порталі e-polish.eu.

  Коли: 23.10.2018 о 20:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 19:00 за Лондоном; о 21:00 за Києвом; о 21:00 за Москвою; о 14:00 за Нью Йорком)
  Tomasz Stempek
 • Платформа e-polish.eu, крок за кроком. Частина II
  Друга частина з циклу вебінарів, що презентують широкі можливості платформи e-polish.eu. Підчас цього вебінару будуть продемонстровані такі аспекти:
  a) приготування лекцій і тестів, задавання студентам домашнього завдання онлайн
  b) проведення індивідуальних онлайн-занять з використанням віртуальної аудиторії для занять e-polish.eu.

  Коли: 24.10.2018 о 20:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 19:00 за Лондоном; о 21:00 за Києвом; о 21:00 за Москвою; о 14:00 за Нью Йорком)
  Tomasz Stempek
 • Платформа e-polish.eu для студента - крок за кроком.
  Третя частина з циклу вебінарів, що презентують широкі можливості платформи e-polish.eu. Підчас цього вебінару буде продемонстровано, яким чином платформа e-polish.eu може бути використана Вашими студентами для самостійного навчання і доповнення занять з викладачем. Будуть показані найважливіші засоби для студента, такі як: мультимедійний словник з дієвідмінами і відмінками, граматичні коментарі кількома мовами, система запам'ятовування слів, ключі до вправ.

  Коли: 30.10.2018 о 20:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 19:00 за Лондоном; о 21:00 за Києвом; о 21:00 за Москвою; о 14:00 за Нью Йорком)
  Tomasz Stempek

Технічні вимоги

Щоб взяти участь у вебінаріх вистачить мати доступ до інтернету і навушники з мікрофоном. Підтримуються системи Windows, Mac OS (обов'язковим є наявність JavaScript), iOS, а також Android (обов'язковою є програма GoToMeeting, доступна безкоштовно на App Store/Google Play Store).

Реєстрація

1. Усі вебінари БЕЗКОШТОВНІ
2. Кожен вебінар циклу триває 50 хв. На кожен вебінар можна реєструватись окремо.
3. Щоб зареєструватись, потрібно надіслати своє ім'я і прізвище на адресу szkolenia@glossa.pl. 4. Кількість місць підчас одного вебінару максимум 100 осіб, вирішує черговість записів.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Szkoła języka polskiego okiem Dorota Krawczyk-Janisch
Dorota Krawczyk-Janisch
Німеччина

Я дуже задоволена участю у семінарі, котрий був добре організований, ведучі дуже компетентні, крім того чудова атмосфера, контакти і обмін досвідом з іншими учасниками групи.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.