Webinars

Вебінари
Практичні онлайн-семінари для викладачів польскої мови як іноземної

Для викладачів польської мови як іноземної, які не мають можливості брати участь в наших семінарах, ми пропонуємо онлайн-семінари у вигляді вебінарів. Вони проводяться кілька разів на рік, а їх теми охоплюють презентації визначених позицій серії „POLSKI krok po kroku” і докладний курс користування платформою e-polish.eu.

Програма вебінарів 2017:

 • Презентація серії „POLSKI krok po kroku”
  Iwona Stempek – співавторка серії „POLSKI krok po kroku” запрезентує підручники серії і поділиться своїм досвідом, як ефективно навчати польської мови як іноземної.
  Наприкінці вебінару передбачено також час на задавання питань, котрі дозволять знайти відповіді на проблеми, з якими зустрічаються викладачі польської мови як іноземної у своїй щоденній праці.

  Коли: 02.03.2017 о 20:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 19:00 за Лондоном; о 21:00 за Києвом; о 21:00 за Москвою; о 14:00 за Нью Йорком)
  Iwona Stempek
 • Презентація серії для дітей і молоді „POLSKI krok po kroku - junior”
  Iwona Stempek – співавторка серії "POLSKI krok po kroku - junior" запрезентує сучасний підручник для вивчення польської як іноземної для дітей і молоді у віці 10-15 років. Покаже, як проводити цікаві, мотивуючі і сповнені гумору лекції, які зберігають належний баланс між граматикою, словництвом і вдосконаленням вимови і комунікаційних вмінь. Продемонструє, як від самого початку базуватись лише на польській мові, аби заохотити молодих людей спілкуватись і мислити виключно цією мовою.
  Наприкінці вебінару передбачено також час на задавання питань, котрі дозволять знайти відповіді на проблеми, з якими зустрічаються викладачі польської мови як іноземної у своїй щоденній праці.

  Коли: 02.03.2017 о 21:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 20:00 за Лондоном; о 22:00 за Києвом; о 22:00 за Москвою; о 15:00 за Нью Йорком)
  Iwona Stempek
 • Платформа e-polish.eu, крок за кроком. Частина I
  Перша частина циклу вебінарів, що демонструють широкі можливості платформи e-polish.eu. Підчас цього вебінару будуть продемонстровані такі аспекти:
  a) пошук вправ, матеріалів, ігор, аудіо записів і текстів, котрі можуть збагатити заняття, що проводяться на основі різних підручників для навчання польської мови як іноземної
  b) створення власних матеріалів (тексти з пропущеними словами, впорядкування речень, кросворди і багато інших) на основі засобів, що доступні на порталі e-polish.eu.

  Коли: 27.02.2017 о 21:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 20:00 за Лондоном; о 22:00 за Києвом; о 22:00 за Москвою; о 15:00 за Нью Йорком)
  Tomasz Stempek
 • Платформа e-polish.eu, крок за кроком. Частина II
  Друга частина з циклу вебінарів, що презентують широкі можливості платформи e-polish.eu. Підчас цього вебінару будуть продемонстровані такі аспекти:
  a) приготування лекцій і тестів, задавання студентам домашнього завдання онлайн
  b) проведення індивідуальних онлайн-занять з використанням віртуальної аудиторії для занять e-polish.eu.

  Коли: 28.02.2017 о 21:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 20:00 за Лондоном; о 22:00 за Києвом; о 22:00 за Москвою; о 15:00 за Нью Йорком)
  Tomasz Stempek
 • Платформа e-polish.eu для студента - крок за кроком.
  Третя частина з циклу вебінарів, що презентують широкі можливості платформи e-polish.eu. Підчас цього вебінару буде продемонстровано, яким чином платформа e-polish.eu може бути використана Вашими студентами для самостійного навчання і доповнення занять з викладачем. Будуть показані найважливіші засоби для студента, такі як: мультимедійний словник з дієвідмінами і відмінками, граматичні коментарі кількома мовами, система запам'ятовування слів, ключі до вправ.

  Коли: 01.03.2017 о 21:00 год. Варшава/Берлін/Париж (або о 20:00 за Лондоном; о 22:00 за Києвом; о 22:00 за Москвою; о 15:00 за Нью Йорком)
  Tomasz Stempek

Технічні вимоги

Щоб взяти участь у вебінаріх вистачить мати доступ до інтернету і навушники з мікрофоном. Підтримуються системи Windows, Mac OS (обов'язковим є наявність JavaScript), iOS, а також Android (обов'язковою є програма GoToMeeting, доступна безкоштовно на App Store/Google Play Store).

Реєстрація

1. Усі вебінари БЕЗКОШТОВНІ
2. Кожен вебінар циклу триває 50 хв. На кожен вебінар можна реєструватись окремо.
3. Щоб зареєструватись, потрібно надіслати своє ім'я і прізвище на адресу szkolenia@glossa.pl. 4. Кількість місць підчас одного вебінару максимум 100 осіб, вирішує черговість записів.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Bernadeta Kamińska
США

Дуже цінний досвід! Дуже дякую!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.