”Poland and me” competition rules

Правила
Конкурс „Я і Польща”

1. Конкурс «Я і Польща» періодично організовується Школою Польської мови GLOSSA.

2. Тема роботи: «Я і Польща».

3. Ідея конкурсу – популяризація польської культури і мови за кордоном.

4. Участь у конкурсі може взяти кожен, хто має 16 років і більше, за винятком вчителів польської мови.

5. Робота може бути написана польською або англійською мовою. Якщо учасник не знає жодної з цих мов, робота може бути перекладена на польську або англійську мову. У цьому випадку потрібно додати заяву про користування сторонньою допомогою при перекладі.

6. Конкурсні роботи повинні бути надіслані до 31.03.2020 виключно шляхом облікового запису учасника. Підтвердженням правильності відправлення роботи є автоматично надіслане у відповідь повідомлення.

7. Робота не може перевищувати 9000 символів (враховуючи пробіли). Правильний формат для файлу це doc, PDF або RTF. Роботи, написані у файлах інших форматів, або з більшою кількістю символів, не братимуть участі у конкурсі.

8. Конкурсні роботи оцінюються спеціально сформованим журі, що складається з викладачів польської мови в SJO GLOSSA.

9. Конкурсні роботи оцінюються з точки зору винахідливості, творчості та оригінальності. Рівень знань польської мови не враховується (якщо не ускладнює розуміння змісту роботи), а також не береться до уваги її зовнішній вигляд.

10. Результати будуть оголошені до 30.04.2020 на сторінці конкурсу.

 
Якщо маєш питання, напиши нам: konkursy@glossa.pl

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Polish language course by Сатоші
Сатоші
Японія

Я вражений можливостями, що дає цей курс. За допомогою комп'ютерних програм я вивчав англійську, німецьку та іспанську мови і не очікував, що з’явиться програма для навчання польської мови, яка багато в чому перевищить ці програми. Хоча вчусь тільки місяць, я впевнений, що дуже скоро буду говорити польською!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.