Scholarships

Стипендії
Фінансуємо стипендії на методичні курси для викладачів з краін колишнього СРСР

Відповідаючи на величезні прохання викладачів польської мови, ми запустили програму стипендій для викладачів польської мови як іноземної, які працюють в країнах колишнього Радянського Союзу (за винятком Прибалтики).

Стипендія включає в себе:

  • участь у щотижневому інтенсивному методичному курсі
  • комплект підручників серії „POLSKI krok po kroku”
  • річний доступ викладача до платформи e-polish.eu

Стипендія не покриває витрати на проїзд та проживання. Ми рекомендуємо Вам зв'язатися з польськими дипломатичними установами, які дуже часто приймають рішення підтримати аналогічні ініціативи і фінансують додаткові витрати на виїзд.

Для кожного методичного курсу передбачено від 2 до 4 місць для викладачів, що отримали стипендію.

Всіх викладачі, зацікавлені участю в нашій програмі стипендій, просимо заповнити анкету заявника і відправити її мінімум за 2 місяці до запланованої дати участі в семінарі. Результати відбору будуть оголошені за 6 тижнів до початку семінару.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Ewelina Odonnell
Великобританія

Я дуже задоволена участю в семінарі і вражена професійністю, але також доброзичливим відношеннями Пані Iwony Stempek i Agnieszki Jasińskiej до нашої групи. Обидві вони дали нам багато практичних вказівок, завжди були відкриті до наших потреб і питань і намагались зробити все, щоб ми добре відчували себе в Кракові […]. Сподіваюсь, що в майбутньому знову зустрінемось в Glossа.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.