Scholarships

Стипендії
Фінансуємо стипендії на методичні курси для викладачів з краін колишнього СРСР

Відповідаючи на величезні прохання викладачів польської мови, ми запустили програму стипендій для викладачів польської мови як іноземної, які працюють в країнах колишнього Радянського Союзу (за винятком Прибалтики).

Стипендія включає в себе:

  • участь у щотижневому інтенсивному методичному курсі
  • комплект підручників серії „POLSKI krok po kroku”
  • річний доступ викладача до платформи e-polish.eu

Стипендія не покриває витрати на проїзд та проживання. Ми рекомендуємо Вам зв'язатися з польськими дипломатичними установами, які дуже часто приймають рішення підтримати аналогічні ініціативи і фінансують додаткові витрати на виїзд.

Для кожного методичного курсу передбачено від 2 до 4 місць для викладачів, що отримали стипендію.

Всіх викладачі, зацікавлені участю в нашій програмі стипендій, просимо заповнити анкету заявника і відправити її мінімум за 2 місяці до запланованої дати участі в семінарі. Результати відбору будуть оголошені за 6 тижнів до початку семінару.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Kamila Kruk o kursie języka polskiego
Kamila Kruk
Великобританія

Добре продуманий, добре підготовлений семінар, що піднімає реальні дидактичні і мовні проблеми. Підготовлені тренери з радістю діляться своїми знаннями і досвідом.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.