Polish for foreigners - language courses

Польська для іноземців - polish for foreigners
Polish Language School GLOSSA

Польська мова для іноземців (polish for foreigners) це курс, котрий дозволить Тобі почати говорити і думати польською у короткий час. Якщо раніше Ти не вивчав польську, можеш почати навчання від основ. Якщо ж хочеш продовжувати свою пригоду з польською мовою попросимо тебе написати короткий граматично-лексичний тест. Після чого наш лектор порозмовляє з Тобою, щоб оцінити наскільки добре радиш з мовленням.

Дуже важливим є той факт, що у школі GLOSSA польська для іноземців (polish for foreigners) викладається в міжнародних міні-групах. Завдяки цьому навчання проходить цікаво та ефективно.

Метою курсу є вдосконалення вміння успішно спілкуватись польською мовою шляхом рівномірного розвитку найважливіших аспектів мови: мовлення, розуміння зі слуху, письмо і читання.

Під час занять особливу увагу приділяємо вдосконаленню вільного спілкування і розуміння сучасної мови. Суттєвим елементом курсу є такі види вправ, як праця в групах, дискусії чи рольові ігри, котрі дають студентам максимум можливостей для спілкування польською.

Наші курси польської проводяться на основі різноманітних матеріалів, що готуються досвідченими методистами школи. Охоплюють вони як і перевірені підручники авторитетних видавців - напр., серію „POLSKI krok po kroku”, так і відповідно підготовлені матеріали з газет і журналів, радіо- та відеопрограм. Ми намагаємось використовувати різноманітні мовні джерела, щоб учасники курсу могли познайомитись з польською мовою, що вживається у щоденних ситуаціях, як неформальних, так і пов'язаних з працею, навчанням чи відпочинком.

Елізабет o kursie języka polskiego
Елізабет
Великобританія

Вітаю з чудовою реалізацією веб-порталу! Мені дуже подобається спосіб подання матеріалу тільки польською мовою. Спочатку я думала, що без використання англійської мови нічого не навчусь, але це насправді працює! Звичайно, я користуюсь граматичними коментарями англійською мовою, але це скоріше, щоб впевнитись, що все добре розумію. Діалогів, аудіо записів і додаткових вправ є так багато, що просто неможливо чогось не зрозуміти.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 429 40 51.