Polish for foreigners - language courses

Польська для іноземців - polish for foreigners
Polish Language School GLOSSA

Польська мова для іноземців (polish for foreigners) це курс, котрий дозволить Тобі почати говорити і думати польською у короткий час. Якщо раніше Ти не вивчав польську, можеш почати навчання від основ. Якщо ж хочеш продовжувати свою пригоду з польською мовою попросимо тебе написати короткий граматично-лексичний тест. Після чого наш лектор порозмовляє з Тобою, щоб оцінити наскільки добре радиш з мовленням.

Дуже важливим є той факт, що у школі GLOSSA польська для іноземців (polish for foreigners) викладається в міжнародних міні-групах. Завдяки цьому навчання проходить цікаво та ефективно.

Метою курсу є вдосконалення вміння успішно спілкуватись польською мовою шляхом рівномірного розвитку найважливіших аспектів мови: мовлення, розуміння зі слуху, письмо і читання.

Під час занять особливу увагу приділяємо вдосконаленню вільного спілкування і розуміння сучасної мови. Суттєвим елементом курсу є такі види вправ, як праця в групах, дискусії чи рольові ігри, котрі дають студентам максимум можливостей для спілкування польською.

Наші курси польської проводяться на основі різноманітних матеріалів, що готуються досвідченими методистами школи. Охоплюють вони як і перевірені підручники авторитетних видавців - напр., серію „POLSKI krok po kroku”, так і відповідно підготовлені матеріали з газет і журналів, радіо- та відеопрограм. Ми намагаємось використовувати різноманітні мовні джерела, щоб учасники курсу могли познайомитись з польською мовою, що вживається у щоденних ситуаціях, як неформальних, так і пов'язаних з працею, навчанням чи відпочинком.

Rocío about Polish lessons
Rocío
Іспанія

Провела в Glossа фантастичні канікули. Познайомилась з багатьма цікавими людьми з усього світу, відвідала цікаві місця в Кракові і околицях, спробувала вареники і бігос і ... навчилась говорити польською :-)

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.