Polish language courses for foreigners

Вивчення польської - learn Polish - Glossa
Learn Polish in Krakow

Навчання польської у школі польської мови GLOSSA - learn polish - призначене для іноземців, які мешкають в Польщі. Ми пропонуємо курси Polish lessons - на всіх рівнях - від початкового (А1) до досвідченого користувача (С2). Пропонуємо широкий вибір курсів, підлаштованих під індивідуальні потреби наших студентів. В нашій пропозиції є курси піврічні - під час котрих заняття відбуваються тільки 2 рази на тиждень - а також інтенсивні курси зі щоденними заняттями. Для найбільш вимогливих пропонуємо також курс польської (polish language course) один на один з викладачем.
Ми розуміємо, що польська мова для іноземців є складною мовою, і тому також дбаємо про те, щоб наші методи навчання зробили програму learn Polish захоплюючою пригодою з польською мовою. Навчаємо спираючись на комунікаційну методику. Граматика - котра звісно є ключовим елементом мови - з'являється завжди у відповідному контексті і вивчається в практичних комунікаційних ситуаціях в межах курсів Polish lessons.

Крім традиційних занять - Polish language course - вивчення польської повинне дати студентам можливість кращого пізнання різних аспектів польської культури. Важливим елементом наших курсів є додаткові та практичні заняття, програм яких охоплює такі теми як: польська історія, польська кухня, відомі поляки, туристичні пам'ятки і т.д.

Szkoła języka polskiego okiem Toru Nabata
Toru Nabata
Японія

Курс в Glossа це незабутній досвід, котрий буду згадувати ще довго. Я зустрів тут фантастичних людей з усього світу, познайомився з польською гостинністю і багато чого навчився.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.
×
We are available online

Due to the COVID-19 pandemic GLOSSA office will be closed until further notice. All Polish courses will run in online mode via e-polish.eu platform.

Our advisors will be at your service Monday to Friday, from 8:30 am to 4:30 pm via e-mail or phone:  +48 690 599 520 (Polish courses), +48 505 356 332 or +48 506 058 (e-polish.eu).

We apologize for any inconvenience and thank you for your understanding.