Why to choose Polish Language School GLOSSA

Чому GLOSSA?
Ми поділимось з Тобою нашим досвідом і захопленням!

Перш ніж почнеш свою захоплюючу пригоду з польською мовою, вибери школу, яка буде підтримувати Тебе у досягненні Твоєї мети. GLOSSA, безумовно, виправдає Твої очікування.

Великий досвід

GLOSSA спеціалізується на навчанні польської мови як іноземної вже майже 20 років. Наш великий досвід привів до створення власної серії підручників «POLSKI krok po kroku» («Польська, крок за кроком») та веб-платформи для інтернет навчання e-polish.eu.

Ідеальне розташування

GLOSSA знаходиться в самому центрі Кракова, в місці, що чудово сполучене з найважливішими пунктами міста (10 хв. пішки від Площі Ринок і 5 хв. від найважливіших пам'ятників єврейського Казімєжа). В школі Тебе привітає колектив працівників і вчителів, чиї доброта і позитивна енергія допоможуть Тобі акліматизуватися в Кракові.

Сучасне оснащення аудиторій

Курси проводяться у світлих, просторих і сучасно обладнаних кімнатах. На території школи можеш користуватись з wi-fi, комп'ютерів, бібліотеки та фільмотеки з широким вибором ресурсів. У студентській кімнаті можна познайомитись з іншими учнями школи. У безпосередній близькості від школи знайдеш кафе, закусочні, бари та ринок з фруктами і овочами.

Невеликі міжнародні групи

Навчатись будеш в міні-групах зі студентами з різних країн світу, які створюють мультикультурний і захоплюючий простір.

Цікаві додаткові заняття

Після занять зможеш взяти участь у численних додаткових заходах. Відповідно підготовлена програма дозволить Тобі дізнатись про деякі аспекти польської культури, історії та реалії життя і підготуватись до зустрічі з культурними відмінностями.

У нашій школі ми віримо, що найкращим способом вивчення мови є її часте використання. Ми спонукатимемо Тебе користуватись польською мовою в різних повсякденних ситуаціях. Допоможемо Тобі зробити перші кроки у навчанні і зробити все, щоб Твоє перебування в Польщі було плідним і насиченим незабутнім досвідом.

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Język polski dla obcokrajowców wg Laura
Laura
КИТАЙ

Я сповнена захоплення вчителями і їх методикою навчання, завдяки якій важка польська граматика стає цілком ясною. Заняття були настільки різноманітними, що нудьгувати не було коли, а два тижні мого перебування в Кракові пролетіли в одну мить.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.