Polish language summer course

Літні мовні табори
Запрошуємо дітей і молодь до літнього табору польської мови

Дітей і молодь запрошуємо до літнього табору польської мови. Це відмінна можливість покращити свої знання польської мови або почати її вивчення з самого початку. Це також чудова ідея для незабутнього відпочинку в Польщі.

До табору приїжджають діти і молодь з усього світу. Спільне навчання і активно проведений час після занять – командні ігри, розваги, спортивні змагання, сидіння біля вогню, дискотеки, – це чудова нагода завести нові знайомства і знайти друзів.

Крім щоденних уроків польської мови, діти і молодь беруть участь в насиченій програмі відпочинку, яка підготовлена таким чином, щоб дати можливість учасникам не тільки практично вдосконалювати мову, але й створити атмосферу справжнього літнього відпочинку.

Наші молоді, енергійні і досвідчені вчителі в привабливий, творчий спосіб зацікавлюють учнів мовою, допомагають їм розширити свої знання і зламати мовні бар'єри.

Табір польської мови в Татрах 2016

Дати: 26.06.2016 до 09.07.2016

Адреса: підхалянська місцевість Поронін розташована у підніжжя Татр, поряд з одним з найпопулярніших курортів Польщі - Закопане. Звідти відкривається красива панорама на усі Татри. Розташування Поронін робить його ідеальним місцем для активного відпочинку і гірського туризму.

Заняття польської мови: проводяться щодня з понеділка по п'ятницю по 3 лекції на день (разом 30 уроків протягом всього перебування). Учасники табору діляться на групи (до 15 осіб), в залежності від рівня знання польської мови, і в межах цих груп проводяться лекції польської мови.

Проживання: 3-5-місні номери з ванними кімнатами і телевізором в новій будівлі в гірському стилі. Центр розташований в чудовому куточку Пороніна, поруч з лісом, 200 м від річки. На території у розпорядженні учасників є оснащений зал для дискотек, закритий басейн, настільний теніс, більярд, спортивні майданчики (волейбол, футбол, баскетбол), ігровий майданчик, велика зелена територія для відпочинку і розваг. Ночівля у Кракові – хостел, 3-6-місні номери.

Харчування: чотириразове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря), в перший день табору починається з вечері і закінчується обідом в останній.

Програма табору:

1) екскурсія до Кракова з гідом (Королівський замок на Вавелі - королівські покої, Кафедральний собор, Дзвон Зигмунта, прогулянки вздовж Вісли, Королівський шлях, Мар’яцький костьол, Сукенніце, Ягеллонський Університет);

2) екскурсія до соляної шахти у Величці;

3) екскурсія до Закопане (прогулянка по місту з гідом – по головній вулиці «Крупувка», відвідини Музею Татр, підйом на вершину гори Губалувка фунікулером, відвідини найбільшого трампліна «Велика Крокєв», виїзд на оглядовий майданчик);

4) зустріч з представником народної культури, гуральський вечір, поєднаний з навчанням танцю та пісні;

5) тематичні заняття (музика, танець, проектування, спорт);

6) дискотеки;

7) ігри, конкурси та спортивні розваги, ігри на свіжому повітрі;

8) вечір біля багаття зі смаженням ковбасок;

9) прогулянки околицями.

Учасники табору перебувають під опікою кваліфікованого колективу вихователів, також забезпечуються медичною допомогою.

Ціна: EUR 990

Додаткові опції: трансфер з аеропорту

Детальна інформація та ціни доступні в листівці:
Польська версія
Англійська версія
Німецька версія

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Polish lessons by Jerzy Szymański
Jerzy Szymański
GÓRKA CEMENT

Мовне навчання проводиться професійно, за участю висококваліфікованих польських викладачів і носіїв мови, а також підлаштовується до вимог і потреб наших співробітників.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.