Search
Close this search box.

Polish language courses for foreigners

Навчання польської у школі польської мови GLOSSA – learn polish – призначене для іноземців, які мешкають в Польщі. Ми пропонуємо курси Polish lessons – на всіх рівнях – від початкового (А1) до досвідченого користувача (С2). Пропонуємо широкий вибір курсів, підлаштованих під індивідуальні потреби наших студентів. В нашій пропозиції є курси піврічні – під час котрих заняття відбуваються тільки 2 рази на тиждень – а також інтенсивні курси зі щоденними заняттями. Для найбільш вимогливих пропонуємо також курс польської (polish language course) один на один з викладачем.
Ми розуміємо, що польська мова для іноземців є складною мовою, і тому також дбаємо про те, щоб наші методи навчання зробили програму learn Polish захоплюючою пригодою з польською мовою. Навчаємо спираючись на комунікаційну методику. Граматика – котра звісно є ключовим елементом мови – з’являється завжди у відповідному контексті і вивчається в практичних комунікаційних ситуаціях в межах курсів Polish lessons.

Крім традиційних занять – Polish language course – вивчення польської повинне дати студентам можливість кращого пізнання різних аспектів польської культури. Важливим елементом наших курсів є додаткові та практичні заняття, програм яких охоплює такі теми як: польська історія, польська кухня, відомі поляки, туристичні пам’ятки і т.д.

КОРЕЯ

Мені дуже сподобалась школа Glossa. Викладачі навчали різними методами, ми багато розмовляли і ніколи не нудьгували. Я був насправді здивований тим, як сильно покращилась моя польська! Раджу також вечірні заняття – особливо кулінарні.

Читай далі

© 1997–2023 Szkoła Języków Obcych GLOSSA

Projekt „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
About Author
Willaim Wright

Voluptas feugiat illo occaecat egestas modi tempora facilis, quisquam ultrices.

Recent posts
Follow us on
Прокрутити вгору