Polish language courses for foreigners

Вивчення польської - learn Polish - Glossa
Learn Polish in Krakow

Навчання польської у школі польської мови GLOSSA - learn polish - призначене для іноземців, які мешкають в Польщі. Ми пропонуємо курси Polish lessons - на всіх рівнях - від початкового (А1) до досвідченого користувача (С2). Пропонуємо широкий вибір курсів, підлаштованих під індивідуальні потреби наших студентів. В нашій пропозиції є курси піврічні - під час котрих заняття відбуваються тільки 2 рази на тиждень - а також інтенсивні курси зі щоденними заняттями. Для найбільш вимогливих пропонуємо також курс польської (polish language course) один на один з викладачем.
Ми розуміємо, що польська мова для іноземців є складною мовою, і тому також дбаємо про те, щоб наші методи навчання зробили програму learn Polish захоплюючою пригодою з польською мовою. Навчаємо спираючись на комунікаційну методику. Граматика - котра звісно є ключовим елементом мови - з'являється завжди у відповідному контексті і вивчається в практичних комунікаційних ситуаціях в межах курсів Polish lessons.

Крім традиційних занять - Polish language course - вивчення польської повинне дати студентам можливість кращого пізнання різних аспектів польської культури. Важливим елементом наших курсів є додаткові та практичні заняття, програм яких охоплює такі теми як: польська історія, польська кухня, відомі поляки, туристичні пам'ятки і т.д.

Polish language course by Hwsoo
Hwsoo
КОРЕЯ

Мені дуже сподобалась школа Glossa. Викладачі навчали різними методами, ми багато розмовляли і ніколи не нудьгували. Я був насправді здивований тим, як сильно покращилась моя польська! Раджу також вечірні заняття - особливо кулінарні.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.