References of Polish Language School GLOSSA

Рекомендації
Підтвердженням високої якості нашого навчання є відгуки наших клієнтів

Polish lessons by Lufthansa
Lufthansa
Izabela Olszewska
Менеджер з управління якістю навчання (німецька мова)

ООО "Lufthansa Globar Business Services" співпрацює зі Школою Іноземних Мов GLOSSA від 2010 року

З цього часу школа проводить на наше замовлення численні курси німецької мови для груп працівників на рівнях A1-C2. Заняття ведуть висококваліфіковані польські і зарубіжні викладачі. Ці курси організовані і проведені на високому професійному рівні, відповідно до стандартів нашої компанії, а послуги характеризуються професіоналізмом і пунктуальністю. Співпраця проходить зразково, а замовлення виконуються з повною віддачею і з найвищими стандартами якості обслуговування клієнтів. Навіть в разі дуже коротких термінів, Школа Іноземних Мов GLOSSA завжди відповідає нашим очікуванням, і швидко реагує на всі види пропозицій і запитів з нашого боку.

Ми дуже задоволені співпрацею і рекомендуємо Школу Іноземних Мов GLOSSA як ретельного і надійного ділового партнера, гідного довіри.

Szkoła języka polskiego oczami Sabre Holdings
Sabre Holdings
Ewelina Gocłowska-Batko
Координатор навчання

Зі Школою Іноземних Мов GLOSSA ми співпрацюємо з липня 2009 року. В даний час школа проводить для нас курси англійської, німецької та польської мови.

Ми дуже задоволені як адміністраційним сервісом, так і заняттями, що проводять викладачі. Школа GLOSSA дуже швидко реагує на задачі і ефективно вирішує всі проблеми. Викладачі завжди йдуть на зустріч, якщо мова про методику та зміст занять, - якщо потрібно, змінюють навчальну програму, враховуючи потреби учнів, підлаштовують дати занять в тих випадках, коли співробітники не можуть буди присутні у встановлений термін. Школа забезпечує онлайн-систему, яка дозволяє легко відстежувати відвідуваність студентів, успішніть у навчанні, а також аналізувати, якими є потреби наших співробітників в сфері мовних занять.

Співпрацю з GLOSSA вважаю успішною і рекомендую, як професійну фірму, що надає навчальні послуги високої якості.

Philip Morris o kursie języka polskiego
Philip Morris
Aleksandr Kalinin
Менеджер з навчання і тренінгів

Школа GLOSSA проводить навчання співробітників ООО "PMI Service Center Europe" починаючи з квітня 2006 року. На початку співпраця була обмежена лише проведенням занять для кількох груп, але з часом ми розширили співпрацю, додавши інші мови і нові групи.

У травні 2007 року було прийнято рішення про передачу організації всіх мовних навчань, що проводяться в ООО "PMI Sernice Center Europe", Школі Іноземних Мов GLOSSA. На даний час GLOSSA проводить навчання майже у 60 груп (в тому числі індивідуальні заняття) наступними мовами: англійська, німецька, іспанська, французька, італійська, португальська, чеська, російська і польська для іноземців. Заняття проводяться як з загального курсу, а також з бізнес-курсу на всіх рівнях навчання.

Школа GLOSSA зарекомендувала себе як надійний партнер, який дуже чутливо реагує на потреби і очікування. Вміння управляти великими проектами було повністю підтверджене вже на першому етапі співробітництва, яким стала передача організації всіх мовних навчань компанії (проведення аналізу потреб, підготовка навчальних програм, підбір учасників і т.д.).

Школа GLOSSA підтримує організацію підготовки розвиненою онлайн-системою обслуговування навчання, завдякі чому наші співробітники, а також координатори навчання завжди в курсі докладної інформації про перебіг навчання, відвідуваність і досягнуті результати. Ця система дозволяє проводити аналіз результатів навчання і дозволяє розрізняти працівників згідно досягнутих результатів.

Викладачі, що ведуть заняття, мають дуже хорошу методичну підготовку, здатні вміло підлаштувати тематику і методи занять до потреб учасників. Крім того, це активні і повний ентузіазму люди, завдяки чому заняття не тільки проводяться на високому професійному рівні, а й є дуже динамічним і цікавими

Język polski dla obcokrajowców wg IBM
IBM
Lidia Lesiecka-Pawelec
Координатор навчань

ООО "IBM BTO Business Consulting Services" радить послуги фірми GLOSSA, як надійного і відповідального партнера.

Компанія GLOSSA веде заняття голандської мови у нашій фірмі. І навчальний план, і спосіб проведення занять підтримується на дуже високому рівні. Звертає на себе увагу також повна віддача викладача. Навчальна програма повністю відповідає нашим очікуванням.

Компанія GLOSSA є гідним для рекомендації партнером, з яким маємо намір співпрацювати під час реалізації наступних навчань.

BAHLSEN POLSKA opinion about Glossa
BAHLSEN POLSKA
Grażyna Mroczek
HR директор

Школа GLOSSA пов'язана з ООО "Bahlsen Польща" з 1999 року. По-перше, як реалізатор групових мовних курсів, а пізніше й індивідуальних.

Професійний підхід персоналу і досвід викладачів є великою перевагою Школи GLOSSA, яка протягом багатьох років співпраці показала себе, як компетентний партнер. Гнучкість, індивідуальний підхід до учнів, самовіддача і високий рівень навчання позитивно вплинули на розвиток наших співробітників. Наявність додаткових засобів, у вигляді списків відвідуваності і веб-платформи, дозволяє здійснювати контроль за перебігом курсу і успіхами учнів.

З усією відповідальністю можемо рекомендувати Школу GLOSSA в якості партнера, що підтримує розвиток співробітників фірми.

Język polski dla obcokrajowców wg Górka Cement
Górka Cement
Jerzy Szymański
Генеральний директор

ООО "GÓRKA CEMENT" співпрацює зі Школою Іноземних Мов GLOSSA у сфері навчання англійської мови від січня 2001 року.

Мовне навчання проводиться професійно, за участю висококваліфікованих польських викладачів і носіїв мови, а також підлаштовується під вимоги і потреби наших співробітників.

З впевненістю можемо сказати, що найбільш ефективною і природною формою навчання англійської мови був, організований Школою Іноземних Мов GLOSSA виїзд на мовні курси в Лондоні. Навчання за кордоном в міжнародних групах, проживання в ретельно відібраних родинах, а також необхідність користування мовою в натуральному середовищі, все це було відмінним методом швидко покращити мовні навички.

Беручи до уваги нинішню співпрацю, можемо з впевненістю рекомендувати Школу Іноземних Мов GLOSSA в якості надійного партнера для проведення мовних занять.

onet.pl about polish lesson
onet.pl
Michał Szot
HR менеджер

У 2004/2006 роках Школа Іноземних Мов GLOSSA проводила курси англійської мови для співробітників Onet.pl. Діапазон курсів обіймав групи з різним рівнем підготовки.

Добре підготовлені, на дуже високому професійному рівні, ці заняття дозволили нашим співробітникам підвищити мовні навички.

З цих причин, ми рекомендуємо співпрацю з GLOSSA усім зацікавленим сторонам.

Język polski dla obcokrajowców wg Fisher Polska
Fisher Polska
Andrzej Waslak
Голова правління

Школа GLOSSA проводить мовні заняття для наших співробітників з англійської та німецької мов.

Спосіб проведення навчання, тематика, методи і матеріали, що використовуються, дуже високо цінуються учасниками занять. Звертає на себе увагу вміння викладачів підбирати заняття згідно індивідуальних потреб і цілей учасників.

З погляду на організацію, школа GLOSSA є дуже професійною компанією, як завжди швидко реагує на наші потреби, демонструючи при цьому велику гнучкість. Чималою допомогою в навчанні є також доступна для учасників і співробітників відділу онлайн-система обслуговування навчання, яка забезпечує швидкий доступ до всієї ключової інформації, пов'язаної з групою, її учасниками і перебігом навчання.

Ми з задоволенням рекомендуємо Школу GLOSSA фірмам, що зацікавлені в проведенні мовних занять для своїх співробітників.

Hexagon Metrology o języku polskim dla obcokrajowców
Hexagon Metrology
Генеральний директор

ООО "Hexagon Metrology" рекомендує Школу GLOSSA, як надійну і професійну компанію в галузі мовного навчання.

Ми користуємось курсами італійської та англійської мови, а також польської мови для іноземців. Всі учасники цих курсів дуже задоволені проведеними заняттями. Викладачі, що ведуть заняття, дуже досвідчені з точки зору змісту занять і методології. Мають високий рівень особистої культури і проводять заняття з повною віддачею.

Досягнення в навчанні наших співробітників перевіряються за допомогою періодичних тестів, і крім того, можна їх легко контролювати за допомогою онлайн-системи.

Дуже важливим моментом, на який ми звертаємо увагу, є можливість встановлення гнучкого графіка занять з урахуванням наших потреб. Враховуючи специфіку нашої компанії, це дуже суттєве питання.

Всі курси, що проводяться фірмою GLOSSA, відповідають нашим очікуванням, і ми можемо рекомендувати її для всіх, хто хоче вивчати іноземні мови.

Mostostal Kraków o języku polskim dla obcokrajowców
Mostostal Kraków
Tadeusz Szymański
Координатор-спеціаліст відділу кадрів

Компанія "Mostostal Kraków" співпрацює зі Школою Іноземних Мов GLOSSA в галузі навчання англійської та іспанської мов. Ми зважились на це співробітництво після ознайомлення з кваліфікаціями викладачів, навчальними програмами, а також з відкритістю і гнучкість в повсякденній діяльності. Школа Іноземних Мов GLOSSA проводить для нас заняття на декількох рівнях, завжди щільно підбираючи тематику і викладача для групи. Всі учасники високо оцінюють заняття і з радістю беруть в них участь. Як роботодавці, ми регулярно отримуємо інформацію про присутність учнів на занятті і результати тестів, що підсумовують прогрес вивчення мови.

Ми Із задоволенням можемо рекомендувати співпрацю зі Школою Іноземних Мов GLOSSA.

MPO Kraków SA w szkole języka polskiego
MPO Kraków SA
Henryk Kultys
Голова правління

Школа Іноземних Мов GLOSSA (вул. Dietla 103, Краків) проводить навчання працівників ООО "Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania" в Кракові в галузі вивчення англійської мови з березня 2003 року. Заняття ведуться на професійному рівні з усіх поглядів, як змістовним, так і організаційним. Заняття мають не тільки характер лекції, але в значній мірі будуються на бесідах між викладачами і учнями. Завдяки цьому методу навчання після трирічного періоду співпраці, працівники нашої компанії з легкістю і без страху можуть користуватись англійською мовою на практиці.

З цілковитою впевненістю рекомендуємо Школу GLOSSA як організатора навчання у галузі вивчення іноземних мов. Зручно організовані програми, індивідуальний підхід до кожного учасника навчання та професійно подана викладачами інформація в сукупності роблять Школу GLOSSA надійною і гідною довіри компанією, співпрацю з якою щиро рекомендуємо.

Polish lessons wg Linde Gaz Polska
Linde Gaz Polska
Bogusław Kadula
Керівник відділу дистрибуції

Школа Іноземних Мов GLOSSA співпрацює з фірмою "Linde Gas Польща" в галузі організації групових курсів англійської мови. Заняттям передує аналіз потреб учасників курсу, що дозволяє підібрати відповідну програму і зміст навчання. Заняття проводяться на професійному рівні, з використанням різних методів навчання. Варто підкреслити віддачу викладачів та організаційну гнучкість адміністраційного персоналу школи.

Elektromontaż about polish for foreigners
Elektromontaż
Władysław Świadek
Голова правління

Школа Іноземних Мов GLOSSA вже рік веде навчання з англійської мови в нашій компанії.

Заняття проводяться на дуже високому рівні, дуже цікавими методами і високо ціняться нашими співробітниками. Швидке підвищення рівня знань є результатом відмінної методичної підготовки, а відповідний підбір навчальних матеріалів, темп і різноманітність занять дозволяють пришвидшити розвиток комунікаційних навичок учасників навчання.

Компанія GLOSSA показала велику лояльність у взаємних стосунках, забезпечуючи собі репутацію гарного партнера, тому ми будемо раді рекомендувати Школу Іноземних Мов GLOSSA як професійного спеціаліста з навчання.

Szkoła języka polskiego wg Aurelian Oil & Gas Poland
Aurelian Oil & Gas Poland
Paweł Chałupka
Довірена особа

ООО "Aurelian Oil & Gas Poland" в 2012 році почала співпрацю зі Школою Іноземних Мов GLOSSA в згалузі підготовки з польської мови працівника регіонального відділення в Кракові. Курс був спрямований на розвиток загальної лексики, а також вивчення граматики.

Мовне навчання здійснювалось з найвищою старанністю і увагою до змісту і організації навчання. Наші очікування з точки зору тематики і методики проведення навчання були повністю виправдані.

Рекомендуємо послуги Школи Іноземних Мов GLOSSA і висловлюємо задоволення поточною співпрацею.

Dom-Bud about polish language course
Dom-Bud
mgr inż. Marek Szaflarski
Директор, співвласник підприємства

Підприємство "Dom-Bud M. Szaflarski, A. Chlebowski" (Краків, вул. Salwatorska 14) підтверджує, що вже декілька років користується послугами Школи Іноземних Мов GLOSSA (Краків, вул. Dietl 103/1), яка організовує заняття з англійської мови в нашій компанії. Стверджуємо, що заняття проводяться на високому рівні, ретельно і повною мірою підлаштовані до вимог замовника.

Підтверджуємо дуже високу кваліфікацію викладачів, які обирають різноманітні теми для учнів і адаптують заняття до рівня знань. Заняття цікаві і стимулюють інтерес серед учнів.

Szkoła języka polskiego okiem Valsir Polska
Valsir Polska
Barbara Rosek
Генеральний директор

Співпраця зі Школою Іноземних Мов GLOSSA складалась дуже добре. Ми хотіли б висловити своє задоволення в зв'язку з якістю послуг, що надаються компанією. Співробітники "Valsir Польща" були повністю задоволені вивченням іноземної мови. Викладачі школи GLOSSA є справжніми професіоналами у своїй галузі (навчання італійської мови).

Без вагань можемо рекомендувати компанію GLOSSA всім майбутнім клієнтам.

Lidia Lesiecka-Pawelec opinion about Polish lessons
Lidia Lesiecka-Pawelec
IBM

Компанія GLOSSA є гідним для рекомендації партнером, з яким маємо намір співпрацювати під час реалізації наступних навчань.

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.