Our teachers - Polish Language School GLOSSA

Наші викладачі
Вчіться у кращих, вчіться ефективно!

Наші працівники є висококваліфікованими вчителями, які вже багато років і з захопленням навчають польської мови як іноземної. Як тренери проводять різноманітні методичні майстер класи в Польщі і за кордоном, навчаючи інших вчителів.

Наші викладачі є авторами популярної серії книг «POLSKI krok po kroku» («Польська, крок за кроком»), а також матеріалів, що містяться на веб-платформі для інтернет навчання e-polish.eu.

Ela Latka

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w Krakowie, potem pracowałam także we Francji. Uczę języka polskiego obcokrajowców, bo moją pasją jest odkrywanie nowych kultur i pokazywanie studentom, że Polska i język polski mogą ich zafascynować. Na zajęciach staram się dostrzegać każdego z osobna i pomagać w pokonaniu wszelkich przeszkód językowych. W wolnych chwilach czytam, chodzę do kina, podróżuję...

розгорнути...згорнути...
Paulina Nelec

Кожен, хто зі мною знайомий, знає, что хоч я жахливо готую, але люблю попоїсти, особливо в колі знайомих. А моє найбільше кохання це шоколад.

В 2006 року закінчила польську філологію, а у 2009 - післядипломний курс "Навчання польської мови як іноземної" в Ягелонському університеті. Вже кілька років працюю щасливим викладачем польської мови, а також вихователем в громадському центрі. Обожнюю обидві свої роботи, бо ніколи не сумую. Кожна є чудовою на свій лад і дає можливість пізнавати людей, а люди захоплюють мене в житті найбільше: різні особистості, різні культури, різні погляди. До своїх занять відношусь як до певного міжкультурного обміну. Намагаюсь, аби вони були живими і динамічними, а всі граматичні теми були повязані з життєвими ситуаціями. Також цікавлюсь психологією і рекламою, а точніше її мовним аспектом. У вільний час придумую рекламні слогани і час від часу виграю в якомусь конкурсі чи то велосипед, чи штопор ;)

розгорнути...згорнути...
Joanna Pasek

Професійно і в якості хобі занімяюсь "розв'язуванням язиків".

Навчання стало моїм захопленням кілька років тому. І з того моменту я безперервно отримую величезне задоволення від успіхів моїх студентів. Я випускниця польської та англійської філології Університету в Жешові. Також закінчила подипломний курс "Навчання польської мови як іноземної" в Ягеллонському університеті. Навчання польської дає мені унікальну можливість пізнавати нових людей з різних, часто дуже далеких країн. Заняття з ними це моє вікно в світ і інші культури. Наші зустрічі завжди позитивно налаштовують і, що важливо, викликають посмішку навіть у найсерйозніших учнів;)
У вільний час зустрічаюсь з друзями, подорожую, дивлюсь фільми, слухаю музику і читаю (особливо латиноамериканську літературу). Обожнюю пекти пироги, печиво і тістечка - адже відомо, ніщо не піднімає настрій так, як добра порція глюкози :)

розгорнути...згорнути...
Joanna Stanek

Давайте разом пройдемо цей лабіринт - це дуже приємна дорога.

Моя пригода з навчання іноземців почалась в 2007 році, коли я поїхала в Молдавію, щоб навчати дітей, молодь та дорослих і оживляти культурне життя Полонії. Після цієї пригоди, що тривала рік і була сповнена великого досвіду, я повернулась до Кракова, закінчила подипломний курс "Навчання польської мови як іноземної" і з того часу навчаю в школі Glossa і в Економічному Університеті в Кракові. Долучилась також до роботу порталу e-polish.eu, як тренер беру участь в семінарах і конференціях, що регулярно організовуються школою Glossa. На заняттях роблю акцент на комунікації. Із задоволенням використовую різноманітні ігри та створюю природні ситуації, щоб відразу занурити своїх учнів в польську атмосферу і якомога ефективніше стимулювати їх говорити польською. Я вірю в метод пряника, а не батога.
Обожнюю подорожувати і відкривати для себе нові місця, іноді просто з путівником в руці. Моє захоплення це театр, колекціоную маски, обожнюю латиноамериканську літературу, маленькі кінотеатри, велопрогулянки по місту і в гори, пікніки в стінах старих замків і багатогодинні гри в каламбури або настільні в колі друзів. Безліч радості і задоволення приносять мені ігри з дітьми.

розгорнути...згорнути...
Magdalena Doś

Зі мною відчуваш себе безпечно!

Бути вчителькою хотіла з дитинства, але викладачем польської стала.... випадково :) Після закінчення навчання за напрямком полоністика та театрологія в Ягеллонському Університеті, поїхала до Парижа, щоб продовжувати наукову роботу. Обставини склались таким чином, що саме тоді було оголошено конкурс на викладача польської у паризькій Сорбоні. Я склада документи і... мене було обрано. Таким чином почалась моя пригода з навчання польської мови, яка триває безперервно від 2003 року. Обожнюю свою професію, бо дає мені незалежність, задоволення, постійний обмін енергією і можливість щоденного спілкування з різними культурами. В роботі намагаюсь бути професіоналом. Люблю, коли мої лекції старанно приготовані. І люблю граматику! :) Вважаю, що мистецтвом є це стільки вміння говорити іноземною мовою, скільки вміння говорити правильно. Навчаю граматики завжди в комунікаційному контексті, аби студенти могли швидко використати набуті вміння на практиці. Мене дуже тішить, коли лекції динамічно проходять. Мої студенти говорять, що я приємна, терпляча і завжди усміхнена. Коли не працюю, читаю, ходжу до театру, дивлюсь гарні фільми, експериментую на кухні... Обожнюю відкривати нові місця і смаки.

розгорнути...згорнути...
Paulina Kuc

Лекція польської без гарної розваги це як борщ без буряків.

Працювати викладачем я почала ще підчас навчання у Ягеллонському університеті. У 2010 році закінчила польську філологію за спеціальністю: навчання польської як іноземної і з того часу навчання інших стало не тільки моїм захопленням, але також повноцінною працею. Тепер я вже знаю, що краще і не могло бути! В моїй праці найбільше мені подобається можливість контактувати з різними людьми з усього світу. На лекціях можу познайомитись з ними самими, але також багато дізнатись про себе, мою мову, Польщу і поляків. Намагаюсь, аби мої заняття були цікавими, наповненими сміхом і забавами, але передусім ефективними. Як викладач я дуже енергічна і усміхнена, а приємна атмосфера в класі є для мене умовою гарної лекції. Після роботи дуже люблю дивитись гарні фільми і серіали, читати книжки, особливо нову польську літературу, але також люблю проводити час з родиною і друзями. Гарний настріє мені надає смачна їжа, а польські Мазури це моє найулюбленіше місце відпочинку.

розгорнути...згорнути...
Iwona Stempek

В дитинстві я говорила: "Ніколи не буду вчителькою!" А зараз це моє захоплення і праця.

Я співавторка і редактор серії підручників POLSKI krok po kroku. Від 2011 року проводжу також для викладачів семінари, котрі є для мене великим викликом."

розгорнути...згорнути...
Marzena Baran

Обожнюю плавати по мазурських озерах і... випливати з моїми учнями на широкі води польскої мови.

Навчання це не лише моя праця, але також і захоплення. Від найменших років знала, що хочу навчати. Після закінчення польської філології за спеціальністю "Навчання польської мови як іноземної" в Ягелонському університеті, зрозуміла, що можна любити свою роботу. Навчаю польської іноземців з 2011 року, а з 2013 досліджую таємниці методики навчання іноземних мов в докторантурі в сфері мовознавства. Обожнюю працювати і бавитись з польською мовою.

розгорнути...згорнути...
Anna Stelmach

Я відверта і креативна.

Я випускниця польської філології Ягеллонського Університету в Кракові, а навчанням польської іноземців зайнялась вже в 1997 році. Шукаючи свого професійного шляху, додатково вивчала рекламу, отож дуже важливим є для мене візуальний аспект методичних засобів та їх функціональність. Люблю виходити з заняттями за межі підручника і навчальної аудиторії. Часто мої заняття це практичні завдання в реальних умовах. Охоче беру студентів на екскурсії по місцях, котрих самі б не відшукали, а про котрі багато знаю. Обожнюю історію, з запалом фотографую, люблю детективи. Ціную польське кіно: мало відоме у світі, а в останній час все краще! З захопленням готую, часто разом зі студентами в межах додаткової програми. Коли не навчаю, перетворююсь на витривалого мандрівника Польщею зі спортивним завзяттям.
Я співавторка обох частин підручника „POLSKI krok po kroku”, а також авторка кількохсотень вправ і додаткових матеріалів на платформі e-polish.eu. В якості тренера приймаю також участь у методичних семінарах для вчителів. Показником мого успіху як вчителя є оцінки моїх студентів: вони люблять мої лекції, роблять великі успіхи і охоче повертаються на наступні курси.

розгорнути...згорнути...
Jerzy Terka

Польська мова це триллер! - але з хеппі ендом.
Професія викладача об'єднує багато моїх захоплень тим способом. який мабуть є недосяжним для жодної професії. Здається, що граматика польської мови іноді набирає рис заплутаного детективу, але коли віднайдемо до неї ключ, все стає зрозуміле як у епілозі до гарної книги. Розмови на різні теми і слухання думок це як відкриття нових територій і краєзнавчі подорожі. Складання елементів лекції в одне ціле і її проведення приносить задоволення як після гарно зіграної партії настільної гри. Пошук натхнення і матеріалів дозволяє подивитись на дійсність з іншого боку, але мабуть найважливіше те, що можна бути провідником, котрий допомагає досягти обраної мети. Я закінчив Ягеллонський Університет за спеціальністю викладача польської як іноземної і навчаю з 2008 року.

розгорнути...згорнути...
Dorota Dziewońska

На заняттях намагаюсь бути гнучкою, підлаштовувати теми до інтересів учнів, розмовляти про поточні справи, але також про історію, про те, що для нас важливе.

Не буду писати, що я фантастична вчителька, бо не дуже розумію, що це означає. Напевно маю багато досвіду, бо почала навчати ще у 90-х роках. Загалом кожна тема є гарною, чтоб навчати лексики і граматики. Живу в Кракові (тема для цікавої лекції). У вільний час читаю, їжджу на велосипеді, люблю дивитись фільми і серіали. Моє нове кохання - електронна книжка, з котрою не розлучаюсь.

розгорнути...згорнути...
Kamila Dąbrowska

Праця викладача польської це моє велике захоплення, котрому присвячую багато часу і енергії.

Навчаю вже майже 10 років і все ще з незгасаючим запалом. Натхнення до занять шукаю майже всюди: в моїй родині, в літературі, фольклорі, музиці, фільмах і навіть у польській кухні. На заняттях намагаюсь знайомити студентів не лише зі світом мови. Разом співаємо, пізнаємо таємниці Кракова, іноді готуємо чи граємо в гри. Завжди в приємній атмосфері, з великою порцією гумору і веселощів. І що найважливіше - вже з перших лекцій ми говоримо лише польською, що дає можливість досить швидко і ефективно почати вживати мову природнім способом. Сердечно запрошую на мої лекції.

розгорнути...згорнути...

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Reiner Mazin w szkole języka polskiego
Reiner Mazin
АВСТРІЯ

Це була справжня радість - вивчати тут польську мову!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.